facebook RSS
Wtorek 11 lutego 2020imieniny:

Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Nurze

ul. Łomżyńska 14, 07-322 Nur

sekretariat(86)2774106

dyrektor(86)2774106

Konkursprofilaktyczny,,Stop-alkoholszkodzizdrowiu''
data dodania: 15.12.2016

13 grudnia 2016 roku w Publicznym Gimnazjum w Nurze  odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu profilaktycznego ,,Stop - alkohol szkodzi zdrowiu''. Celem konkursu było zapobieganie zjawiskom patologicznym wśród dzieci i młodzieży poprzez rozbudzanie różnych zainteresowań. Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach wiekowych i adresowany do dzieci i młodzieży nurskiej placówki oświatowej. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej lub prezentacji multimedialnej. Komisja konkursowa oceniła prace pod względem przekazu treści, kreatywności, oryginalności, pomysłowości oraz formy estetycznej i wyłoniła zwycięzców.

Klasy l-lll l miejsce Zuzanna Sutkowska klasa llla, ll miejsce Łukasz Niemira klasa ll, lll miejsce Sebastian Jaźwiński klasa llla.

Wyróżnienia

Oliwia Korpas klasa llla, Wiktoria Wojtkowska klasa llla, Julia Szajko klasa ll, Amelia Murawska klasa lll

Klasy lV - Vl

l miejsce Dominika Stańczuk klasa Vl, ll miejsce Izabela Sutkowska klasa V, lll miejsce Weronika Domanowska klasa Vl

Wyróżnienia

Sylwia Wiśniewska klasa Vl, Izabella Ewa Tymińska klasa V, Dominik Nienałtowski klasa Vl

Gimnazjum

l miejsce Olga Mowel, ll miejsce Karolina Oderkiewicz, lll miejsce Sylwia Godlewska

Dominika Tymińska, Natalia Leszczyńska

Nagroda pocieszenia - Wiktoria Sierota

Prezentacja

l miejsce- Magdalena Wiśniewska

ll miejsce- Justyna Jakubik

Uroczystego wręczenia dyplomów oraz nagród dokonali: Wójt Gminy Nur p. Jacek Murawski oraz Dyrektor ZS w Nurze p. Mirosław Truszkowski.

Nagrodzeni uczniowie otrzymali gry planszowe i sportowe natomiast szkoła laptop.

Dziękujemy za wsparcie finansowe i pomoc w realizacji przedsięwzięcia Wójtowi Gminy Nur

p. Jackowi Murawskiemu, Sekretarzowi Gminy Nur p. Andrzejowi Warchali

poprzedni miesiącLuty, 2020